llllllk,jnhbgvrfvll,kjjnjL.L

Şirket Künyesi:

Fora Marine Grup Denizcilik Limited Şirketi

Mecidiyeköy VD 3881473873

Ticaret Sicil No: 293606

Mersis No: 038147387300001

Fora Marine,  tüm denizci dostlarımızın ara sıra aklına gelen “böyle olsa daha iyi olmaz mı? ” sorusunu, bizim de sıklıkla sormamız ve 20 yılı aşkın denizcilik deneyimimizle bu sorulara cevap aramamızla oluştu.

Amaca uygun en doğru çözümleri üreten örnekleri incelediğimizde, İtalya’nın  ödüllü yenilikçi  firması Pmemare SRL’nin özellikle demirleme konusunda mükemmel çözümler ürettiğini gördük ve yaptığımız görüşmeler sonucu exclusive distribütörlük anlaşması yaptık. Her ne kadar arıza dönüşü binde 5 civarında olduğu öğrenilse de, ürünlerin Türk kullanıcıları için daha güvenilir olması için tamir servisi anlaşması da yaptık ve  olası sorunlarda en kısa sürede dönüş yapabilme imkanı sağlanmış olduk.

Diğer taraftan, müşteri ihtiyaçlarına uygun butik üretimler yapabilen, ülkemiz otomotiv sanayiinde faaliyette bulunan çok başarılı bir sanayi kuruluşu olan Kormas A.Ş ile üretim işbirliği başlattık. İlk ürün olarak; denizcilerin önceliklerine uygun, deniz şartlarına tam uyumlu bize özel yat ısıtıcısı ürettirdik. Bu firma ile yeni fikirlerimize uygun yeni çözümler üzerinde çalışmalarımız devam ediyor!

Bu ilk 2 yenilikçi ürün denizci dostlarımızdan büyük ilgi gördü ve ürün çeşitliliğini arttırmamıza vesile oldu. 2022 ve 2023 yıllarında katıldığımız  Boatshow larda ürünlerimizi denizcilerimizin beğenisine sunduk ve çok olumlu dönüşler aldık. Denizcilerin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve bundan sonra da. kaliteli yenilikçi ürünlerle hep aklınızda olmak istiyoruz.

Fuar TV röportajı

CNR Avrasya Fuarında yenilikçi ürünlerimizi tüm dostlarımıza tanıttık. Ziyaret eden herkese çok teşekkür ederiz.