Easysea Katlanabilir Vinç Kolu 

                                    !

262.00 + KDVSepete Ekle

 YELKEN YAPMA EZBERLERİNİZ DEĞİŞECEK!

 

Katlanabilir Yelken Vinç Kolunuz her an kullanıma hazırdır, vinç kolunu vinçinizin üzerinde tutabileceğiniz için onu arama derdiniz de kalmayacak.

Yelken Vinç kolu, pratik katlanma sistemi sayesinde en zorlu manevralarda bile denize düşme riski olmadan vinçinizin üstünde  durabilir.

YELKEN YAPMAK ARTIK DAHA KOLAY

 

Katlanabilir Yelken Vinç kolunuzu yerinden çıkarmadan iskota halatınızı sarabilir ve hızlıca boşlayabilirsiniz. 

  • Denize düşürüp kaybetmeye son 
  • Hızlı hareket 
  • Modern tasarım

Katlanabilir Yelken Vinç Kolu’nun Potansiyelini Görün

Bu ürün, en modern numerik kontrollü frezeleme teknikleri kullanılarak, 6082 antikorodal alüminyum külçelerden elde edilmiştir. CNC işleminden sonra anotsal koruma uygulanarak deniz ortamından kaynaklanan korozyon riski ortadan kaldırılmıştır. Ürünün belli kısımlarında kullanılan çelik, 316 L paslanmaz çeliktir.

4 KONFİGRASYON

 

KAPALI

Vinç kolu, kapalı durumda vinçin üzerinde durur ve iskotanın rahatça sarılıp/boşlanmasına olanak sağlar.

YARI-AÇIK

Kullanıcıların pek çoğu hızlıca yapılan manevralarda bu şekilde kullanır. Bunun içim vinç kolu kapalı durumda iken sadece topuzunu kaldırmanız yeterlidir.

AÇIK

Vinç kolu bu pozisyonda iken standart vinç kolları gibidir.

UZUN AÇIK – 30CM

Bu pozisyonda, vinç kolu dünyada hiç bir standart vinç kolunun ulaşamadığı 30 cm’lik uzunluğa ulaşır. Bu sayede zor yüklerle başa çıkabilirsiniz. 

NASIL ÜRETİLDİ ?

Universal yıldız uç her marka vinçe uyumludur.

CNC tezgahlarda 6082 anticoradal alüminyumdan üretilmiştir. Dolayısıyla içinde hava kabarcığı olmaz ve bu kullanılan materyali daha güçlü kılar ve hasarları azaltır.

 

ABS Malzemeden Üretilmiş Ergonomik tutamaç

Katlanabilir Yelken Vinç Kolu, her zaman kullanıma hazırdır. Tutamaçın ergonomik dizaynı sayesinde en zor manevraları bile kolayca halledebilirsiniz.

 

Tamamen İtalya’da üretilmiş güçlü alüminyum gövde.

Katlanabilir Yelken Vinç Kolu, çok sağlam bir materyal olan 6082 alüminyum gövdeli olarak üretilmiştir. Tüm bağlantılar, metal yorgunluğna dayanacak şekilde 316L paslanmaz çelikten yapılmıştır.

 

DENİZ SEVERLER OLARAK, ÇEVREYE DUYARLIYIZ  VE HER DETAYI DİKKATE ALIYORUZ.

Flipper vinç kolunuz neopren bir kılıf içinde gelecek. Bu dalgıç giysisinde kullanılan malzeme ile aynıdır ve %99 oranında yeniden kullanılabilir.

Flipper’ın denize düşmeyi önleyici sistemi de, okyanusları, bu tip düşürme olayların neden olduğu kirlilikten koruyacaktır.