Boarding Glasses ile Araç Tutması Artık Sorun Olmayacak!

 

Tüm dünyada milyonlarca insan araç tutması veya seyahat hastalığı olarak da bilinen kronik sendromdan etkilenmektedir.  Her yaştan olabilen, her  üç kişiden biri yaşamlarında en az bir kez, tekne, araba, otobüs veya uçak yolculuğunda araç tutmasını tecrübe etmektedir.

Kullanımı son derece kolay olan Boarding Glasses  gözlüğü araç tutmasına etkin ve pratik bir çözüm sunmaktadır.

Boarding Glasses,  bir Fransız start-up olan Boarding Ring™ tarafından denizciler için geliştirilmiştir. Ancak yaygın olarak  ünlü otomobil firması Citroen tarafından, Boarding Ring™ Lisansı ile müşterilerine Seetroen markası adı altında araç tutmalarına karşın sunulmuştur (bkz. https://lifestyle.citroen.com/glasses-without-lenses-seetroen-inspired-by-you.html ) Bu patentli ve test edilmiş paramedikal çözüm sunan gözlük  araç tutmasına karşı yüzde 94’lük bir etkinlik derecesine sahiptir.

Hem ön (sağ/sol) hem de yan ekseni (ön/arka) boyunca gözün etrafındaki halkalarda hareketli sıvı ile donatılan camlar, rahatsızlığa neden olan duyular arasındaki çatışmayı çözmek için ufuk çizgisini yeniden oluşturmaktadır.

Boarding Glasses, yetişkinler ve on yaşın üzerindeki çocuklar tarafından kullanılabilmektedir (iç kulağın büyümesi tamamlanması Gerektiği için).

 

 

KULLANIM

12 DAKİKADAN DAHA KISA SÜREDE ETKİSİNİ GÖSTERMEKTEDİR.

BOARDING GLASSES gözlükleri deniz taşıtlarında, otomobillerde, otobüslerde, trenlerde ve uçaklarda kullanılabiliyor.

Tek yapılması gereken semptomun hissedildiği ilk anda gözlüğü takmak.

Gözlük, 10 ila 12 dakika sonra gözler ufuktaki bir nokta, bir akıllı telefon veya kitap gibi hareketsiz bir nesneye odaklanırken zihnin iç kulağın algıladığı hareketle yeniden senkronize olmasını sağlıyor.

75.00 + KDVSeçenekler Bu ürünün birden fazla varyasyonu var. Seçenekler ürün sayfasından seçilebilir